Syntea podpisała umowę na realizację szkoleń „Personel pokładowy linii lotniczych” z Wyższą Szkołą Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie

28.01.2013

W ramach partnerstwa pomiędzy Synteą oraz Wyższą Szkołą Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie rozpoczęta została współpraca nad organizacją i realizacją kursu „Szkolenie personelu pokładowego linii lotniczych”. Program szkolenia stanowi autorskie opracowanie Syntei, przygotowane na bazie materiałów szkoleniowych firmy Aptech Limited – strategicznego partnera Syntei.

Aptech Limited (www.aptech-worldwide.com) jest globalną firmą edukacyjną, obecną w ponad 40 krajach na świecie i posiadającą ponad 1300 centrów edukacyjnych. W portfolio firmy znajdują się szkolenia zawodowe i dla profesjonalistów z zakresu IT, animacji i grafiki komputerowej, lotnictwa i hospitality, a także kursy językowe. Aptech notowany jest na giełdach BSE oraz Nasdaq. Syntea w ramach podpisanej umowy licencyjnej jest partnerem Aptech na rynek Polski, Bułgarii i Rumunii.